Speelschema Copa Libertadores 2016

Speelschema halve finales Copa Libertadores 2016 (Data & tijden als in Nederland – CET).

7-Jul-16 2:45 AM Sao Paulo 0-2 A. Nacional
8-Jul-16 2:45 AM Independiente del Valle 2-1 Boca Juniors
14-Jul-16 2:45 AM A. Nacional   2-1 Sao Paulo
15-Jul-16 2:45 AM Boca Juniors   2-3 Independiente del Valle

Speelschema groepsfase Copa America 2016 Centenario

  Dag Datum (NL) Tijd (NL) Thuis Uit
1 Za 4-Jun-16 3:30 VS 0-2 Colombia
2 Za 4-Jun-16 23:00 Costa Rica 0-0 Paraguay
3 Zo 5-Jun-16 1:30 Haïti 0-1 Peru
4 Zo 5-Jun-16 4:00 Brazilië 0-0 Ecuador
5 Zo 5-Jun-16 23:00 Jamaica 0-1 Venezuela
6 Ma 6-Jun-16 2:00 Mexico 3-1 Uruguay
7 Di 7-Jun-16 1:00 Panama 1-0 Bolivia
8 Di 7-Jun-16 4:00 Argentinië 3-1 Chili
9 Wo 8-Jun-16 2:00 VS 4-0 Costa Rica
10 Wo 8-Jun-16 4:30 Colombia 2-1 Paraguay
11 Do 9-Jun-16 1:30 Brazilië 7-1 Haïti
12 Do 9-Jun-16 4:00 Ecuador 2-2 Peru
13 Vr 10-Jun-16 1:30 Uruguay 0-1 Venezuela
14 Vr 10-Jun-16 4:00 Mexico 2- Jamaica
15 Za 11-Jun-16 1:00 Chili 2-1 Bolivia
16 Za 11-Jun-16 3:30 Argentinië 5-0 Panama
17 Zo 12-Jun-16 1:00 Paraguay 0-1 VS
18 Zo 12-Jun-16 3:00 Costa Rica 3-2 Colombia
19 Ma 13-Jun-16 0:30 Haïti 0-4 Ecuador
20 Ma 13-Jun-16 2:30 Peru 1-0 Brazilië
21 Di 14-Jun-16 2:00 Venezuela 1-1 Mexico
22 Di 14-Jun-16 4:00 Jamaica 0-3 Uruguay
23 Wo 15-Jun-16 2:00 Panama 2-4 Chili
24 Wo 15-Jun-16 4:00 Bolivia 0-3 Argentinië

Speelschema finale rondes Copa America 2016 Centenario

# Fase Datum (NL) Tijd (NL) Thuis Uit
25 Kwart finale 17-Jun 4:30am A1 B2
26 Kwart finale 18-Jun 3:00am B1 A2
27 Kwart finale 19-Jun 2:00am D1 C2
28 Kwart finale 19-Jun 5:00am C1 D2
29 Halve finale 22-Jun 4:00am W25 W27
30 Halve finale 23-Jun 3:00am W26 W28
31 3e plaats 26-Jun 5:00am V29 V30
32 Finale 27-Jun 3:00am W29 W30

Speelschema kwartfinales Copa America 2015 in Chili

Komende woensdag 24 juni gaat de Copa America verder met de kwartfinales.  In de eerste wedstrijd treed gastland Chili aan tegen de 2011 Copa America winnaar Uruguay.  In de laatste wedstrijd komt Brazilië uit tegen Paraguay.

Datum Tijd Land Uitslag Land Stadion
do 25 jun 1:30 am  Chili 1–0  Uruguay Santiago
vr 26 jun 1:30 am  Bolivia 1–3  Peru Temuco
za 27 jun 1:30 am  Argentinië* 0–0  Colombia Viña del Mar
za 27 jun 23:30 pm  Brazilië 1–1  Paraguay* Concepción

* winst na strafschoppen

Speeltijden zijn Central European Time (CET, Amsterdam).

Speelschema en uitslagen groepsfase Copa America 2015 in Chili

Datum Tijd Land Uitslag Land Stadion
vr 12 jun 01:30 Chili 2-0 Ecuador Santiago
za 13 jun 01:30 Mexico 0-0 Bolivia Viña del Mar
za 13 jun 21:00 Uruguay 1-0 Jamaica Antofagasta
za 13 jun 23:30 Argentinië 2-2 Paraguay La Serena
zo 14 jun 21:00 Colombia 0-1 Venezuela Rancagua
zo 14 jun 23:30 Brazilië 2-1 Peru Temuco
ma 15 jun 23:00 Ecuador 2-3 Bolivia Valparaíso
di 16 jun 01:30 Chili 3-3 Mexico Santiago
di 16 jun 23:00 Paraguay 1-0 Jamaica Antofagasta
wo 17 jun 01:30 Argentinië 1-0 Uruguay La Serena
do 18 jun 02:00 Brazilië 0-1 Colombia Santiago
vr 19 jun 01:30 Peru 1-0 Venezuela Valparaíso
vr 19 jun 23:00 Mexico 1-2 Ecuador Rancagua
za 20 jun 01:30 Chili 5-0 Bolivia Santiago
za 20 jun 21:00 Uruguay 1-1 Paraguay La Serena
za 20 jun 23:30 Argentinië 1-0 Jamaica Viña del Mar
zo 21 jun 21:00 Colombia 0-0 Peru Temuco
zo 21 jun 23:30 Brazilië 2-1 Venezuela Santiago

De speeldata en speeltijden zijn aangepast aan de Nederlandse tijd. Hierdoor kan het voorkomen dat de speeldatum afwijkt van de lokale datum, dit komt door het tijdsverschil.

Speelschema Knock-Out fase Copa America 2015 in Chili

Datum Tijd Land Uitslag Land Stadion
Kwart  Finale
do 25jun 1:30  Chili 1-0  Uruguay Santiago
vr 26 jun 1:30  Bolivia 1-3  Peru Temuco
za27 jun 1:30  Argentinië 0-0  Colombia Viña del Mar
za 27 jun 23:30  Brazilië 1-1  Paraguay Concepción
Halve  Finale
di 30 jun  1:30  Chili 2-1  Peru Santiago
wo 1 jul  1:30  Argentinië 6-,1  Paraguay Concepción
3e plaats
za 4 jul 1:30  Peru  Paraguay Concepción
Finale
za 4 jul 22:00  Chili  Argentinie Santiago

Woensdag 24 Juni 2015 :

Kwarfinale –       (19) Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos, Santiago de Chile

Donderdag 25 Juni 2015:

Kwarfinale –       (20) Estadio Municipal Bicentenario Germán Becker, Temuco

Vrijdag 26 Juni 2015:

Kwarfinale –       (21) Estadio Sausalito, Viña del Mar

Zaterdag 27 Juni 2015:

Kwarfinale –       (22) Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo, Concepción

Maandag 29 Juni 2015:

Halve finale –     (23) Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos, Santiago de Chile

Dinsdag 30 Juni 2015:

Halve finale –     (24) Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo, Concepción

Vrijdag 3 Juli 2015:

Troostfinale –    (25) Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo, Concepción

Zaterdag 4 Juli 2015:

Finale –                (26) Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos, Santiago de Chile