Argentinië en Paraguay komen voor de tweede keer deze Copa America 2015 uit tegen elkaar. Dat mag je gerust een verrassing noemen gezien het grote verschil op de FIFA ranglijst, Argentinië staat genoteerd als nummer 3, Paraguay als nummer 85. De twee landen speelde al tegen elkaar in de groepsfase, uitslag 2-2. Die wedstrijd had Argentinië had het betere spel in de eerste helft, terwijl Paraguay in de tweede helft sterk terug kwam. In de slotminuten resulteerde dit in een 2-2 gelijkspel.
Argentinië en Paraguay speelden tot op heden 90 keer tegen elkaar. De eerste ontmoeting was een vriendschappelijke wedstrijd in 1919. Dat duel eindigde in een 5-1-overwinning voor Argentinië. Het laatste duel werd gespeeld in de groepsfase op de Copa America 2015. Opmerkelijk is dat van de 23 onderlinge wedstrijden op de Copa America, Paraguay er nog geen enkele won.
De wedstrijd wordt gespeeld in Concepción, aftrap 1:30am in de nacht van dinsdag op woensdag.
Pingback: Aftrap 1:30 am Argentinie – Paraguay; Orakel ‘La Teta Teresa’ voorspelt… | Copa America - nieuws over de Copa America